Як Зробити Бізнес-акаунт В Інстаграм: Покрокова Інструкція

За допомогою даного сервісу потенційні клієнти зможуть знайти ваш офіс серед величезного каталогу компаній, а також залишити відгуки про вашу роботу. Статистика говорить про те, що клієнти більшою мірою довіряють фірмі, якщо можна знайти підтверджені відомості про неї в «Google Мій бізнес». В інтерфейсі соцмережі також доступний екран, на якому є можливість додати більше докладний опис вашого бізнесу.

что такое бизнес аккаунт

Додаємо електронну адресу для зв’язку та URL сайту, якщо вона є. Заходимо в “Налаштування” і обираємо “Перехід на обліковий запис компанії”. Заповніть цю форму, і ми незабаром зв’яжеться з вами. Анонсуйте пости в сторіc і влаштовуйте опитування, щоб домогтися більшого охоплення. Вчіться робити відео та збільшуйте його частку серед іншого контенту. На сайті Instatag ви можете подивитися статистику найпопулярніших хештегів.

Вибачте – Це Оголошення Більше Не Доступне

При кожному підключенні облікового запису Instagram потрібно перевіряти, щоб опція Дозволити доступ до повідомлень була увімкнена. Якщо зв’язок відсутній, потрібно перейти далі до створення публічної сторінки Facebook і підключення до неї облікового запису Instagram. Тут буде вказано прив’язану публічну сторінку Facebook, якщо вона є. Якщо у вас у налаштуваннях облікового запису при натисканні Змінити обліковий запис є варіанти переходу в особистий і авторський обліковий запис, то у вас є бізнес-акаунт. Запускати таргетинг можна в будь-який час, якщо вам дозволяє рекламний бюджет.

Інструментів Інтернет-маркетингу, Про Які Повинен Знати Кожен Власник Бізнесу

Натисніть «Редагувати історію» в правій частині сторінки, щоб надати детальний опис того, що ваша компанія пропонує клієнтам. Зробіть акуратний рекламний пост, щоб користувачам сподобався ваш аккаунт. Це може переконувати їх ставати вашими клієнтами або передплатниками. Але як зробити бізнес акаунт в Інстаграм? Процес не складний, але може принести Вашій компанії нових клієнтів, більше прибутку та уваги до бренду.

Функції Та Можливості Бізнес Акаунта

Пости, які допомагають клієнтам користуватися вашим продуктом. Рідні розробки виключають передачу конфіденційних відомостей про вас третім особам і вбережуть від шахраїв в шкурі «аналітиків». Найняти нових співробітників, якщо не справляєтеся із завданнями.

Щоб будувати заготовку, натискаємо олівчик. Вводимо текст і скорочення, за допомогою якого можна буде викликати текст швидкої відповіді при наборі повідомлення. Після реєстрації аккаунта, близько https://kamyanetsbud.km.ua/ назви профілю, з’явиться сірий значок з питанням. Цей символ видно всім відвідувачам сторінки і означає він, що інформація, що міститься на цій сторінці не підтверджена службою месенджера.